GULV GULV, hvidmalet med bronsering, 1800-tallet.

435101. GULV GULV, hvidmalet med bronsering, 1800-tallet.

Højde 193 cm.

Omfattende slitage og skader, nøgle, lod og pendul mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 193 cm.

Antal besøg: 736