BERTIL BROLIN. Kystmotiv, olie på lærred, signeret.

435087. BERTIL BROLIN. Kystmotiv, olie på lærred, signeret.

60 x 73 cm.

Ubetydelige pletter.

Kunstner/designer

Bertil Brolin (1913–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 73 cm.

Ubetydelige pletter.

Kunstner/designer

Bertil Brolin (1913–2003)

Antal besøg: 3.496