ALBERT KRÜGER. „Kvarnar, Öland“, olie på panel, signeret.

4350864. ALBERT KRÜGER. „Kvarnar, Öland“, olie på panel, signeret.

A tergo med titel og underskrift.
46x55, karmmål 59x68 cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Albert Krüger (1885–1965)

Få foretaget en gratis vurdering!

46x55, karmmål 59x68 cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Albert Krüger (1885–1965)

Antal besøg: 139