Spiseskeer, 12 stk. sølv, 19. årh.

4350809. Spiseskeer, 12 stk. sølv, 19. årh.

Lignende modeller.
Blandt andet.
David Lönnberg (Lönberg) 1827-1836, Stockholm.
Anton Engström 1846-1850, Göteborg.

Længde ca. 22 cm.
Samlet vægt 757 gram.

Brugsslitage monogram og gravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lignende modeller.
Blandt andet.

Længde ca. 22 cm.
Samlet vægt 757 gram.

Antal besøg: 173