BROCHE OG SLIPSNÅL, 18K guld.

BROCHE OG SLIPSNÅL, 18K guld.
4350635. BROCHE OG SLIPSNÅL, 18K guld.

1 stk broche med perle, 18K guld
Stemplet 18K
Længde ca. 5 cm

1 x slipsnål, K18 guld
Stemplet 18K
Længde ca. 6 cm

Samlet vægt ca. 3,54 gram.

Overfladeslitage. Bindstiftshoved med badges.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet 18K
Længde ca. 5 cm

1 x slipsnål, K18 guld
Stemplet 18K
Længde ca. 6 cm

Samlet vægt ca. 3,54 gram.

Antal besøg: 237