SLAGLÅSPISTOL, tryklås, 19. århundrede.

4350586. SLAGLÅSPISTOL, tryklås, 19. århundrede.

Træ og metal, rillet rør. Konstrueret af ældre komponenter.

Længde: 28,5 cm
Indvendig diameter/kaliber: 9 mm.

Brugs- og aldersbaseret slid, udskiftede skruer, træg mekanik, skruer mangler, ingen andre bemærkninger.

Tema

Antique Guns

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde: 28,5 cm

Tema

Antique Guns

Antal besøg: 558