Lysekrone, empirestil, 20. århundrede.

4350352. Lysekrone, empirestil, 20. århundrede.

Ramme i messing, 4 lette arme.

Højde 63 cm.
Diameter 50 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 63 cm.
Diameter 50 cm.

Overfladeslitage.

Antal besøg: 349