WOLDEMAR TANK (1903-1997). Fløjtespilleren.

4350222. WOLDEMAR TANK (1903-1997). Fløjtespilleren.

Blandet teknik på papir, 31 x 22 cm, inklusive ramme 52 x 42 cm. Signeret og dateret W. Tank 78.

Ikke undersøgt uden for rammen. Lidt bølget papir, i tilsyneladende god stand.

For spørgsmål og en mere detaljeret tillstandsrapport bedes du kontakte jonas.malmberg@auktionsverket.com.

Tema

Across The Baltic Sea

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Across The Baltic Sea

Antal besøg: 708