SVEN PERSSON. "Byrum Öland", olie på lærred, signeret.

435004. SVEN PERSSON. "Byrum Öland", olie på lærred, signeret.

48,5 x 23,5 cm.

Alders slid. Smuds.

Få foretaget en gratis vurdering!

48,5 x 23,5 cm.

Alders slid. Smuds.

Antal besøg: 2.810