Spejl, gustaviansk, 17./19. århundrede.

4349955. Spejl, gustaviansk, 17./19. århundrede.

Bronzeret og forgyldt, delvist træsnit, pastellage, ca. 108 x 68 cm.

Senere maleri og glas
slid, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Senere maleri og glas
slid, mærker.

Antal besøg: 393