ULF WIKSTRÖM. Bygning, olie på panel, monogram signeret.

4349751. ULF WIKSTRÖM. Bygning, olie på panel, monogram signeret.

Kedelmål 33 x 41 cm. Karmmål ca. 47 x 55 cm.

Overfladisk ridse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladisk ridse.

Antal besøg: 159