FRITZ LINDSTRÖM. Akvarel.

FRITZ LINDSTRÖM. Akvarel.
434957. FRITZ LINDSTRÖM. Akvarel.

Skeppsholmen. Signeret og dateret 1918. 24x34 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 576