SOFASÆT, tre dele, Åtvidaberg, 1900-talets anden halvdel.

4349308. SOFASÆT, tre dele, Åtvidaberg, 1900-talets anden halvdel.

Sofalængde 144, ryghøjde 92, sædehøjde ca. 46 cm.
2 lænestole ryghøjde ca. 88, sædehøjde ca. 46 cm.

Brugsslitage. Mærker ridser vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 297