TOMAS JELINEK, rullebord, IKEA, Strajk, 1970'erne.

4348983. TOMAS JELINEK, rullebord, IKEA, Strajk, 1970'erne.

På hjul. Ramme lavet af forkromet metal, aviskurv lavet af lærredstof. To hylder med bejdset træ,
Længde 66, bredde 62, højde 54 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 408