ANDERS ÖSTERLIN. Farvelitografi, nummereret 45/150 og signeret-.

4348867. ANDERS ÖSTERLIN. Farvelitografi, nummereret 45/150 og signeret-.

Billedstørrelse 41,5x32,5 cm. Mål med ramme 56x44 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Anders Österlin (1926–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Anders Österlin (1926–2011)

Antal besøg: 209