GRØN DIOPSIDE LINE ARMBÅND.

GRØN DIOPSIDE LINE ARMBÅND.
4348769. GRØN DIOPSIDE LINE ARMBÅND.

Et naturligt grønt Diopside Line armbånd i sølv (stemplet)

Dette armbånd har 43 individuelle rundskårne grønne diopsidsten.

Omtrentlig total karatvægt 10,00 ct

Armbåndet har en dobbelt krog og øjelås og er indpakket til præsentation og beskyttelse.

Armbånd Længde - 20cm
Armbånd Vægt - 10.23gm
Samlet vægt - 99.80gm.

Brugt/ God.

Få foretaget en gratis vurdering!

Armbånd Længde - 20cm
Armbånd Vægt - 10.23gm
Samlet vægt - 99.80gm.

Brugt/ God.

Antal besøg: 219