JOHN BAUER. EFTER. Offsettryk, signeret og dateret 09 i trykket.

4348739. JOHN BAUER. EFTER. Offsettryk, signeret og dateret 09 i trykket.

Udvendige mål ca. 44x37cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

John Bauer (1882–1918)

Få foretaget en gratis vurdering!

Udvendige mål ca. 44x37cm.

Kunstner/designer

John Bauer (1882–1918)

Antal besøg: 333