Borde, tre stk. Odense, Danmark, 20. årh.

4348699. Borde, tre stk. Odense, Danmark, 20. årh.

Højde omkring 48-53,5, bredde ca. 40-48, længde ca. 35-55cm.
En tabeletiket mærket.

Aldersrelateret slid. Ridser og mærker. Pletter. Lidt slagne diske. Revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

En tabeletiket mærket.

Antal besøg: 226