KISTA begyndelsen af det 19. århundrede.

43486. KISTA begyndelsen af det 19. århundrede.

Original malet med buet låg. EPD på blå baggrund indrammet af blomsterkrans og årstallet 1820. Længde 118, bredde 60, højde 58 cm.

Naturlig slitage, lås og nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 843