Akvarel på papir, uidentificeret kunstner, 1925.

4348083. Akvarel på papir, uidentificeret kunstner, 1925.

Signeret: W. Eliasson
Dateret: 1925

Dimensioner på billedområdet: 37 x 30 cm
Mål med ramme: 50 x 44 cm.

Rammeslid og mindre aldersbaseret slid, ingen andre bemærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret: W. Eliasson
Dateret: 1925

Mål med ramme: 50 x 44 cm.

Antal besøg: 147