TRYK PÅ LÆRRED, signeret på trykket.

4348081. TRYK PÅ LÆRRED, signeret på trykket.

karmmål ca. 59x71 cm.

sædvanlig slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

karmmål ca. 59x71 cm.

sædvanlig slitage.

Antal besøg: 173