SIGVARD JONCON. olie på panel, signeret og dateret -48.

4347953. SIGVARD JONCON. olie på panel, signeret og dateret -48.

„Waldemarsudde“. Ca 36x54 træramme ca 48x66 cm.

Mindre plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre plet.

Antal besøg: 126