OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på panel, signeret G. Meyer og dateret 1946.

4347938. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på panel, signeret G. Meyer og dateret 1946.

Ca. 60x45, træramme ca 72x52 cm.

Lidt mindre mærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt mindre mærke.

Antal besøg: 118