MOGENS VANTORE. olie på panel, signeret.

4347914. MOGENS VANTORE. olie på panel, signeret.

Stilleben. Ca 45x61, træramme ca 63x79 cm.

Mindre mærke, tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre mærke, tørre revner.

Antal besøg: 205