SIDEBORD, 2. halvdel af det 20. århundrede.

4347750. SIDEBORD, 2. halvdel af det 20. århundrede.

Fineret med mahogni. To foldeklapper på 18 cm. Længde ca 58, bredde 52, højde 50 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 139