ULLA ARWINGE. Olie på lærred, "Forårshave", signeret.

434761. ULLA ARWINGE. Olie på lærred, "Forårshave", signeret.

35,5 x 43 cm.

Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

35,5 x 43 cm.

Mindre farvetab.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 900