OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på panel.

4347581. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på panel.

Motiv med kvinde, signeret Hellwag,
30x11 cm,
51x33 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

30x11 cm,
51x33 cm.

Mindre overfladeslid.

Adresse

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
Valvet
Antal besøg: 297