JOAN TOBELLA SERRA. Landskaber.

4347085. JOAN TOBELLA SERRA. Landskaber.

To oliemalerier på panel
Signeret, og en af dem dateret 1979
22x31 cm og 22x31 cm.

Overflade snavs. Polstret og lakeret træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

To oliemalerier på panel
22x31 cm og 22x31 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Zona Marcos - A
Antal besøg: 170