ERNEST WILLIAM HASLEHUST (1866-1949). VED KAJEN.

4346983. ERNEST WILLIAM HASLEHUST (1866-1949). VED KAJEN.

Signeret, akvarel
43,5 x 65 cm.; 67 x 88 cm samlet

* Emnet blev udgivet som et farvetryk.

Nogle pletter på himlen; generelt godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret, akvarel

Antal besøg: 219