ET PAR VICTORIANSKE UDSKÅRNE EGETRÆSSTOLE.

4346968. ET PAR VICTORIANSKE UDSKÅRNE EGETRÆSSTOLE.

Den formede rulle tilbage over skjoldsplat, fremspringende sæder på drejede forben.
89 cm høj x 45 cm bred x 40 cm dyb.

Banker, mærker og ridser overalt.
Rammer robuste.
Sæder misfarvede og markerede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammer robuste.

Antal besøg: 143