STOLE, "Oblado", 4 stk, design Börge Lindau, Blå Station, Åhus.

434641. STOLE, "Oblado", 4 stk, design Börge Lindau, Blå Station, Åhus.

Ryghøjde, 89 cm.

Brugsslitage Ridser på ryglæn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde, 89 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.845