JUAN ROZAS. Kystudsigt.

JUAN ROZAS. Kystudsigt.
4346409. JUAN ROZAS. Kystudsigt.

Akvarel på papir
33,5x50 cm.

I god stand. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne. Ramme i stukket og forgyldt træ, med mindre skader.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akvarel på papir
33,5x50 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
ER4
Antal besøg: 127