ANTANAS SUTKUS. „Uden titel“.

ANTANAS SUTKUS. „Uden titel“.
4346234. ANTANAS SUTKUS. „Uden titel“.

Gelatinsølvtryk, billed 54. x 48 cm, bladstørrelse 59,7 x 50 cm. Signeret og dateret a tergo A. Sutkus, 1972. Den bærer også påskriften „Antanas SUTKUS, Untitled, Vlnius, 1972".

Håndtering af folder, retoucher, pletter, vågner langs bladets kanter.

For spørgsmål og tillstandsrapport bedes du kontakte jonas.malmberg@auktionsverket.com.

Tema

Across The Baltic Sea

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Across The Baltic Sea

Antal besøg: 654