SPANISH SCHOOL, 20TH CENTURY. En ung kvinde.

4345953. SPANISH SCHOOL, 20TH CENTURY. En ung kvinde.

Olie på lærred
Signeret „Ailin C“
65x54 cm.

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret „Ailin C“
65x54 cm.

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 192