Tysk slaglåsgevær, 1800-tallet.

4345565. Tysk slaglåsgevær, 1800-tallet.

Udskåret netindretning, messingbeslag og indsatser, glatboret

Længde: 124 cm.

Mindre slitage, aldersbaseret slid, ridser og mærker, ingen andre bemærkninger.

Tema

Antique Guns

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde: 124 cm.

Tema

Antique Guns

Antal besøg: 818