AINA LARSSON. „Efterårskløver“, farvelitografi, signeret.

4345475. AINA LARSSON. „Efterårskløver“, farvelitografi, signeret.

Rammestørrelse 67 x 54 cm, 79/320.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 147