GÖRAN FOLCKER. Blandede medier, signeret og dateret -57.

4345204. GÖRAN FOLCKER. Blandede medier, signeret og dateret -57.

22 x 20 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Göran Folcker (1920–2000)

Få foretaget en gratis vurdering!

22 x 20 cm.

Kunstner/designer

Göran Folcker (1920–2000)

Antal besøg: 166