ORMVASER. glas, Trelleborgs glasbruk, 1900-talets første halvdel.

4345186. ORMVASER. glas, Trelleborgs glasbruk, 1900-talets første halvdel.

Grønfarvet glasmasse.
Højde ca 21,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Grønfarvet glasmasse.
Højde ca 21,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 306