KAREL APPEL. Komposition, farvelitografi, signeret, dateret -62.

4345041. KAREL APPEL. Komposition, farvelitografi, signeret, dateret -62.

46/125, bladmål ca 56x76cm, ramme ca 66x85 cm.

Bølget blad, gulnet, Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Karel Appel (1921–2006)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Karel Appel (1921–2006)

Antal besøg: 272