HALSKÆDE, Sterling sølv, Jens Aagaard, Danmark.

4344636. HALSKÆDE, Sterling sølv, Jens Aagaard, Danmark.

Halskæde i sterlingsølv med forgyldt dekoration
Længde 42,5 - 45,5 cm
Stemplet 925, JaA.

Håndtering af spor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 42,5 - 45,5 cm
Stemplet 925, JaA.

Håndtering af spor.

Antal besøg: 183