ET PAR LAVE FIRKANTEDE MARMORBORDE.

4344258. ET PAR LAVE FIRKANTEDE MARMORBORDE.

den rektangulære marmorplade over en frise med udskårne stiliserede bladmotiver, alle hævet på tilspidsede ben med riflet og udskåret dekoration, 67 cm x 67 cm x 57 cm høj (2).

Slag, skrammer, ridser, mærker og slid, der svarer til alder og brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 158