MADGRUPPE, 8 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

434415. MADGRUPPE, 8 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

6 stole "Axet", 1 bord, 110 cm i diameter, med to 55 cm indsatser og et hjørneskab, højde 176 cm.

Brugsslitage. Stoleben med mindre farvetab. Polstring med mindre pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 3.763