BENGT LANDIN. FARVELITOGRAFI, ÆNDER.

4344098. BENGT LANDIN. FARVELITOGRAFI, ÆNDER.

Signeret og nummereret 371/375.
Billeddimensioner: 42x32,5cm.
Rammemål: 67x52cm.

Ramme med slid på overfladen. Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Bengt Landin (Født 1933)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billeddimensioner: 42x32,5cm.
Rammemål: 67x52cm.

Kunstner/designer

Bengt Landin (Født 1933)

Antal besøg: 212