SPEGELBYRÅ, første halvdel af det 20. århundrede.

434384. SPEGELBYRÅ, første halvdel af det 20. århundrede.

Egetræ. Essay med justerbart spejl og to skuffer. Spejl med facetslebet glas. Tre skuffer. Længde 96- Bredde 51. Højde 178 cm.

Have på. Maske svier. Plettet skive.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 477