INGEMAR NORDELL. Kniv.

INGEMAR NORDELL. Kniv.
4343518. INGEMAR NORDELL. Kniv.

Knivens blad er signeret Nordell og læderskeden er signeret JN.
Længde inkl kappe ca. 23 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde inkl kappe ca. 23 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 450