Tre-pers. sofa, dybthæftet læder - Chesterfield-stil.

4343367. Tre-pers. sofa, dybthæftet læder - Chesterfield-stil.

Længde: 198 cm.

Fremstår med brugsspor, herunder læder enkelte rifter og mærker.
Ben med ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde: 198 cm.

Ben med ridser og mærker.

Antal besøg: 353