BOGERYLDE, mahogni, omkring midten af det 20. århundrede.

434320. BOGERYLDE, mahogni, omkring midten af det 20. århundrede.

Bogreol, overdel med 4 hylder og underdel 1 hylde og to skuffer, højde 200 cm, bredde 100 cm, dybde 43 cm.

Brugsslitage, ridser og trykmærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 546