ÖRJAN WIKSTRÖM. Farvelitografi. Kameler. Nr. 101/600.

4341958. ÖRJAN WIKSTRÖM. Farvelitografi. Kameler. Nr. 101/600.

Uindrammet. Signeret.
Billeddimensioner: 32 x 23 cm.

Spor af brug.

Kunstner/designer

Örjan Wikström (Født 1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

Uindrammet. Signeret.

Spor af brug.

Kunstner/designer

Örjan Wikström (Født 1948)

Adresse

Göteborgsvägen 89
431 30 Mölndal
Sverige

Placering
grafik hylla 1
Antal besøg: 134