JONAS GLOCK. Farvelitografi nr. 159/ 250 Svala.

4341720. JONAS GLOCK. Farvelitografi nr. 159/ 250 Svala.

Uindrammet. Signeret.
Billedområde: 21 x 31 cm.

Spor af brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uindrammet. Signeret.
Billedområde: 21 x 31 cm.

Spor af brug.

Antal besøg: 210