KASSEAPPARAT.

KASSEAPPARAT.
4341704. KASSEAPPARAT.

Med trækasse, plade med tekst „KASSE“, Danmark ca 1900, længde 40, bredde 29, højde 22 cm.

Brugsslitage, ikke komplet, nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
4341704. KASSEAPPARAT.

Antal besøg: 179